פתרונות לחוסר עצם הלסת

אחד התפקידים של עצם הלסת הוא תמיכת בשורשי השיניים. אובדן שיניים גורם ברוב המקרים לספיגת ונסיגת עצם הלסת. כפי שהשריר מתנוון כאשר הוא לא מתפקד כך גם העצם – כאשר היא לא תומכת בשורשים היא נספגת.
ככל שעובר זמן רב יותר לאחר עקירות השיניים הרכס של לסת הולך ונהיה שטוח יותר.
על מנת לבצע השתלת שיניים וגשר קבוע ישנו צורך בהיקף מספיק של עצם הלסת לתמיכה בשתלים.
השתלת שיניים ממוחשבת מאפשרת לנו לבצע שתלים זוויתיים גם בלסתות צרות ולנצל את העצמות הפנימיות של הלסת. שיטת השתלה ALL ON 4/6 (הכל על 4/6, כלומר גשר בלסת שלמה המבוסס על 4 או 6 שתלים) היא פתרון אופטימאלי וזמין לבעיית חוסר עצם הלסת.
כמו כן, ניתן מייד לאחר עקירות השיניים להחדיר תחליף עצם סינטטי במקום השורשים (כמו שעושים סתימה בחור, כך ממלאים את המכתשית באבקת עצם), וכך לשמור על נפח העצם המקורי. תהליך זה אינו כרוך בכאבים, חיתוך החניכיים או נפיחות והוא יעזור בהכנת מקום לשתלים מסיביים מספיק.

ישנם מקרים קיצוניים של חוסר העצם ומגוון פתרונות למקים הללו.
לצד פרוצדורות כירורגיות מורכבות כגון עיבוי עצם, הגבהת עצם והרמות סינוס מסוג פתוחה וסגורה, ישנם פתרונות שמרניים יותר, כגון: שתלים קצרים לשיניים טוחנות, שתלים זוויתיים, שתלי דיסק וכד'. למקרים של חוסר מוחלט בעצם של לסת עליונה, המצריכים בכל זאת ביצוע הרמת סינוס, ניתן לבצע הרמת סינוס שמרנית יותר, דרך האף, בגישה אנדוסקופית. טיפול זה מבוצע ע"י רופא מומחה לאף אוזן גרון, ואינו מלווה בחיתוך החניכיים ופציעה בפה.תנאי תשלום נוחים וגמישים, כולל פריסה עד 72 תשלומים ללא פגיעה במסגרת אשראי (לא בבנק ולא בכרטיס אשראי!)

תל אביב ,רח' תשייח 2, מגדלי שקל
03-7444407